Author Topic: Talks/rozmówki :D  (Read 19439 times)

Offline matew

• Zombie Food
  • *
    • View Profile
Re: Talks/rozmówki :D
« Reply #15 on: October 10, 2013, 04:11:49 PM »
Ostatni post z sierpnia? Co tu tak cicho? :)

Offline nikola

• Zombie Food
  • *
    • View Profile
« Reply #16 on: December 21, 2013, 11:34:51 AM »
witam
dopisuję się tutaj, żeby forum nie wyglądało na opuszczone :)

Offline HusaR

• Zombie Food
  • *
    • View Profile
« Reply #17 on: December 31, 2013, 03:50:32 PM »
Witam, widzę że na forum zrobiło się trochę cicho ale czas się przedstawić :). Nazywam się Adam, jestem początkującym programistą. O grze dowiedziałem się pół roku temu gdy po prostu wkręciłem się w gry Roguelike wiec gdy poszukiwałem tilesetów do Dwarf Fortress wpadłem na artykuł o Cataclysm co mnie bardzo zainteresowało. Niezwłocznie pobrałem grę i dosłownie zaniemówiłem gdyż rozgrywka była niesamowita (pomimo ciągłego umierania w paszczy czy to zombie czy to szczura w metrze :D ).

Offline greenthumb

• Zombie Food
  • *
    • View Profile
« Reply #18 on: April 21, 2014, 12:05:42 AM »
Łolaboga, cóż to moje ślepia widzą? Po jakimś roku nieobecności w Cataclysmowym świecie, wchodzę na forum, a tu co?
Krajanie! Rany, aż nie wiem od czego zacząć. Myślałem ,że jestem jedynym polakiem grającym w tę perełkę. Nie mogę uwierzyć ,że mamy własne subforum!
Widzę ,że ostatnie posty są z 2013 roku, więc trochę mnie ominęło ; ) W ogóle jak to się zaczęło ? Jest nas AŻ tylu ,że Wilk postanowił dać nam ten kącik ?
Mój angielski kuleje jeśli chodzi o pisownie, choć rozumiem praktycznie wszystko co się do mnie mówi lub to co czytam, więc mam nadzieje ,że w razie
jakichkolwiek kłopotów brać krajowa wspomoże dobrym, ojczystym, słowem. Dopiero zauważyłem ,że nasza mowa figuruje w wyborze języka na stronie.
Jestem lekko w szoku. To cudo odkryłem jakieś dwa lata temu, na początku zwabiony potencjałem i klimatem zostałem szybko odepchnięty przez "grafike".
Jednak będąc z pokolenia pegasusa, po paru próbach, udało mi się przemóc i wpadłem jak Rysiu Riedel w kompot. Niesamowita sprawa. Próbowałem przekonać
do tego paru znajomków ale niestety tylko patrzyli na mnie dziwnie. Po jakimś czasie musiałem opuścić ten świat z różnych przyczyn losowych, ale już wróciłem
i nie mogę się nacieszyć nowościami. Same dobre niusy! Wybaczcie ,że to takie wszystko chaotyczne, zwykle nie udzielam się na forach. Pozdrawiam!

Offline Arczix

• Zombie Food
  • *
  • When life gives you apples, EAT THEM FFS
    • View Profile
« Reply #19 on: May 05, 2014, 11:38:31 PM »
Chcieliśmy jak zawsze, wyszło jak zwykle... Po prostu ludzi zjadają ich "codzienności" i nie mają czasu wpaść i chociażby zajrzeć, jak to jest w moim przypadku. Napaliłem się na tłumaczenie a tutaj patrzę, że ktoś odwalił już "kupę" roboty, a ja po angielsku udzieliłem się raz i to w dodatku po pijaku przepraszając za terible inglisz :D . Ale najważniesze jest to, że są ludzie skorzy do partycypacji i zajmowania ich wolnego czasu ku chwale rozprzestrzeniania Cataclysmu. Btw. jak wam się ta najnowsza wersja podoba? Dla mnie kosa :)

Offline Wurf

• Zombie Food
  • *
    • View Profile
« Reply #20 on: May 18, 2014, 11:09:50 PM »
Gram na experimentalu, nie wyrażę opinii.
A tak w ogóle to witam. :D

Offline Arek_PL

• Survivor
  • NEVER ENOUGHT VOLUME IN INVENTORY!
    • View Profile
« Reply #21 on: May 19, 2014, 08:07:53 PM »
Nawet nie zauważyłem że jest tu polski dział bo zazwyczaj na samym dole są śmietniki i archiwa.

Offline vylaern

• Zombie Food
  • *
    • View Profile
« Reply #22 on: August 17, 2015, 07:04:59 PM »
I jak tam przetrwanie? Dzisiaj dożyłem pierwszy raz do day2 :)

Offline Mua

• Zombie Food
  • *
  • A man is a wolf for another man
    • View Profile
« Reply #23 on: August 22, 2015, 11:31:20 PM »
Witajcie drodzy rodacy! :P
Dotychczas przeglądałem forum jedynie jako gość i śmigałem sobie po losowych, względnie interesujących tematach, aż pewnego dnia zjechałem na sam dół... I widzę, że mamy tutaj własny temat! Aj, jestem zachwycony!
Z samą grą bawię się jakoś od... roku? Nie jestem jakimś niesamowitym weteranem, ale radochy czerpię z niej co niemiara.

@ up

Bardzo dobrze. Cudem udało mi się podrasować jakiś samochód i podróżuję sobie moim DeathMobilem po pustkowiach. Strzelba na plecach, rewolwer w kaburze, nóż wraz z łomem wepchnięte za pasek... Żyć nie umierać!
Choć znając moje szczęście i zawyżoną samoocenę, najpewniej nie docenię jakiegoś psa/zombie na drodze, potrącę go jadąc setką, wpadnę w poślizg i moja niesamowita przygoda skończy się na drzewie.
Jednak na razie pan Lennox przetrwał już dwa tygodnie i ma się całkiem dobrze! :P

Offline Arek_PL

• Survivor
    • View Profile
« Reply #24 on: August 23, 2015, 11:50:15 AM »
wow od dawna nikt tu nie pisał :D

kiedyś jak zaczynałem grę to nawet nie wiedziałem jak gotować wodę, trudno było przetrwać pijąc prosto z kibla, zazwyczaj 4 dzień to już długo ale teraz nawet rok potrafię przetrwać bez problemu,u mnie  problemem jest głównie lato i siła zawsze noszę jak najwięcej broni, 4 noże 4 pistolety 2 miecze oraz 2 bronie długie w kaburach i innych noszę no i oczywiście łom w plecaku również stworzenie samochodu na benzynę nie jest w cale takie trudne, trudniej jest o elektryczny który w miarę sprawnie może działać

Offline Mua

• Zombie Food
  • *
  • A man is a wolf for another man
    • View Profile
« Reply #25 on: August 23, 2015, 05:48:58 PM »
Ano, ucichło trochę. Więc dobry Mua postanowił nieco wskrzesić temat :D

No, tak to jest z roguelikami. Skomplikowane i trudne jak cholera, ale za to dają tyle satysfakcji, że większość <jak nie wszystkie> gier AAA może się schować. Przynajmniej moim zdaniem :P
Hym... ja chyba do roku jeszcze ani razu nie dobiłem. Jeśli dobrze pamiętam, to maksymalnie z dziesięć miesięcy przetrwałem i jakoś latem odpadłem... :x
Ja tam nie obciążam się tonami oręża. Noszę jedną broń krótką, jakąś strzelbę... czasami karabin, do tego nożyk do walki wręcz i oprawy zwierzyny, łom,  oczywiście, i zestaw wytrychów. No i jakieś dyrdymały a'la patelnia czy garnek, coby sobie jedzonko przyszykować.
Ja nawet nie bawiłem się w tworzenie od zera. Ot, wóz policyjny podrasowałem tak, że wyszła z niego dwusilnikowa, opancerzona bestia z wieżyczkami xD

Tak baj de łej, tworzycie raczej nomadyczne postacie, czy moze ktoś postanowił zrobić tutaj jakiegoś osiadłego survivora?

Offline Arek_PL

• Survivor
    • View Profile
« Reply #26 on: August 25, 2015, 04:30:49 PM »
ja zawsze zakładam bazę, zbieram wszystko co się da nawet jeśli nie ma żadnego zastosowania albo mi jest nie potrzebne czasami potrafię mieć 10+ sztuk tego samego pistoletu

moja najlepsza rozgrywka ze startem jesienią a pory roku najdłuższe jak się da to latem miałem spore problemy po tym jak naprawili strasznie niskie temperatury, w lodowych laboratoriach musiałem siedzieć a energii do cbm miałem tyle że po pełnym naładowaniu miałem tyle energii że mogłem stać się niewidzialny na 3 dni zakładając że nie będę ładował ich no i jeszcze wtedy umiejętności nie były ograniczone więc każdy robił J-9 wkrótce jak ninja to zrobił każdy to zaczynał robić i szybko się to okazało że to nie jest wielkie wyzwanie ba niektórzy tankbota rozwalali gołymi pięściami ta postać zginęła gdy próbowałem zrobić j-9 tyle że z tankbotami a zapomniałem zrobić kopi zapisu po przegranej nową postacią odzyskałem ciało i oprawiłem to bioniczych rzeczy było tyle że wszystkie pola wokoło i jeszcze dalej zostały pokryte nimi po czym usunąłem świat

Offline vylaern

• Zombie Food
  • *
    • View Profile
« Reply #27 on: September 04, 2015, 06:17:38 PM »
Wy tu gadu gadu, a ja jeszcze nie uruchomiłem żadnego autka. :)

p.s. Działa wam ta gra po polsku?
http://smf.cataclysmdda.com/index.php?topic=11068.msg245750#msg245750
« Last Edit: September 04, 2015, 06:20:03 PM by vylaern »

Offline Arek_PL

• Survivor
    • View Profile
« Reply #28 on: September 04, 2015, 09:30:08 PM »
ja po polsku nie gram, eksperymentalne wersje zbyt szybko się robią by ktoś za tym nadążył, zazwyczaj całkowicie usuwam folder lang bo mi polski włącza nie ważne jakie ustawienia

Offline vylaern

• Zombie Food
  • *
    • View Profile
« Reply #29 on: September 07, 2015, 02:36:40 PM »
ja po polsku nie gram, eksperymentalne wersje zbyt szybko się robią by ktoś za tym nadążył, zazwyczaj całkowicie usuwam folder lang bo mi polski włącza nie ważne jakie ustawienia

A ja za nic nie mogę włączyć polskiej wersji - dziwne :/

p.s. Wczoraj uruchomiłem pierwszy raz pojazd - autobus szkolny. Rozpedziłem go na maksa (jakkieś 300kh chyba) i... buumm